Hidden Object - Winterland

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Hidden Object World
Hidden Object - Winterland gizli, nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve hayal bile edemeyeceğiniz maceralar ile dolu olan mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve dil

Hidden Object - Winterland gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve hayal bile edemeyeceğiniz maceralar ile dolu olan mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve dilediğiniz her an bu maceraları yaşayabilirsiniz.

Tutkunu olacağınız son zamanların en popüler oyunu olan bu Hidden Object - Winterland gizli nesne bulma oyununda Buz Kristali İmparatorluğunda olacak ve çok heyecanlı maceralar yaşayacaksınız. oyundaki amacınız oyunun sizden istediği gizli nesneleri bulma olacak. Ancak bu o kadar kolay olmayacak. Çünkü gizli nesneler imparatorluğun ürkütücü köşelerinde korkutucu ve vahşi hayvanların arasına gizlenmiştir. Yeterli cesareti toplayarak oyunu oynamaya başlayacak ve oyunun birbirinden heyecanlı seviyelerini oynamaya başlayacaksınız.

Oyunda gizli nesneler ekranınızın alt kısmında size verilecek olan tabloda yer alacak. Bu gizli nesneleri ekranınızı ekranınızı bir büyüteç uygulanmış gibi büyüterek en kuytu köşelere kadar daha kolay arayabilirsiniz. Bir de oyunun vereceği ip uçlarını değerlendirerek tüm seviyelerde bulunan gizli nesneleri bulabilir ve oyunu tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Hidden Object - Winterland indir